Brawl Stars APK indir

44.242

Brawl Stars APK indir mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bu savaş oyununda zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz.
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
169 Mb.
Sürüm
44.242

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Brawl Stars APK indir mobil cihazlar için hızlı bir oyun. 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın.

Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümler toplayın ve farkınızı ortaya koyun. Brawl evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşın.

Oyunu supercellin yeni ve başyapıt olan oyunlarından birisidir. İlk çıktığı günden itibaren kullanıcılar çok beğendi. Ek olarak binlerce indirilen oyunda bir çok farklı mod bulunmakta. Hepsinin birbirinden ayrı özelliği ve oynanışı bulunmakta.

Ayrıca oyundaki modlar yani etkinlikler her gün değişiyor. Kısacası oyundan hiç sıkılmıyorsunuz. Yeni Nulls Brawl Apk Son Sürüm, oyunda başlangıçta bir eğitime girerek oyunu anlıyorsunuz. Oynamaya hazır hale geliyorsunuz. Oyundaki asıl amaç karakterinizi seçip karşınızdaki düşman rakibe karşı savaşmak.

Brawl Stars APK indir

Brawl Stars hileli apk indir, ne yapacağınız etkinliklere göre değişiyor. Örneğin elmas kapmaca etkinliğinde 10 elması alıp onu korumayı başaran takım birinci oluyor. Bunun gibi farklı bir çok mod bulunmakta.

Brawl Stars APK Para Hilesi

Ayrıca bir çok karakter ve her karakterin kendine has özellikleri, yetenekleri bulunmakta. Bu karakterler kutudan çıkıyor veya parayla satın alıyorsunuz. Ayrıca karakterleri güç puanları ile geliştirebiliyor ve daha güçlü bir hale getirebiliyorsunuz. Nulls Brawl Apk Sınırsız Altın Elmas Hilesi bir şekilde sitemiz üzerinden indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bununla birlikte android uygulama kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın..

Artık sende android oyun ve uygulamaların en kaliteli yazılmış modlarının, ışık hızında ve güvenle indirilebileceği adresi biliyorsun : https://indirse.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir