Botworld Adventure Apk indir

1.12.0

Botworld Adventure Apk indir dünyasında. Çeşitli güçlere ve hayranlık uyandıran biçimlere sahip robot varlıklar yaşıyor. 
Apk indir
4.6/5 Oylar: 37
Boyut
528.80MB
Sürüm
1.12.0
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Botworld Adventure Apk indir dünyasında. Çeşitli güçlere ve hayranlık uyandıran biçimlere sahip robot varlıklar yaşıyor. Oyuncular, oyunu deneyimlerken içeride dolaşarak ve birçok vahşi botla yüzleşerek zaman geçirecekler. Maça katılmasanız bile takım arkadaşlarınızı desteklemek için bir yolunuz var. Böylece oyuncular, maçlar boyunca botların gücünü artırmak. Ve farklı nadirlikte birçok bot bulmak için motive olacaklar.

BOTMASTER OLMA YOLCULUĞU

Hikaye, bot ustası olmak isteyen bir karakterin etrafında dönüyor. Botworld Adventure Apk indir ‘daki botlar, farklı şekillere ve benzersiz bir statüye sahip robotlara benzetilen. Bu nedenle, bot yöneticisi olarak botların gücünü bulmaya ve geliştirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Ancak bu basit bir yolculuk değil, ancak oyuncuların keşfedeceği pek çok heyecan verici şey olacak. Oyunun başında karakterinizi sıfırdan oluşturabilen ve güzel bir görünüm için öğeleri özelleştirebilirsiniz. Tamamladığınızda, bu dünyaya girme amacınızı bilecek ve oyundaki ilk işe bir bot edinmek için başlayacaksınız. Babamın evine nasıl taşınacağınız ve gideceğiniz konusunda size talimatlar verilecek. Oradan, seçeceğiniz üç farklı bot türü hakkında size üç seçenek sunacak ve her bot bir sınıfa ait olacak.

BOT SAVAŞLARINA KATIL

Botunuzu aldıktan sonra, vahşi botu yenmeye. Seviyeyi kazanmaya için mutlaka bir antrenman maçına katılacaksınız. Botworld Adventure Apk indir. Oyuncu, stratejisine bağlı olarak botun oyun alanındaki herhangi bir yerini seçecektir. Aynı zamanda botun sahaya girmesine izin verdikten sonra yapmanız gereken iş botunuzun düşmana saldırmasını izlemek ve sonuçlarını almaktır. Otomatik olarak saldıracak ve botunuz üzerinde herhangi bir etkiniz olmayacak. Botu kontrol edemeseniz de yapabileceğiniz bir şey var, bot paketinden aldığınız becerilerle savaşı desteklemek. Desteklerin altında yeşil bir çubuk göreceksiniz. Spesifik olarak, bu çubuk, savaşta artırılan otomatik bir enerji çubuğu olarak kabul edilen. Beceride görünen sayı, kullanılması gereken enerji çubuklarının sayısıdır. Bu yüzden,

DAHA FARKLI BOT TOPLA

Botworld Adventure Apk indir. Herhangi bir oyuncunun keyif alacağı bir unsur, takıma yeni botlar toplamaktır. Ödül almak, kutu açmak ve savaş yoluyla botlarla tanışmak gibi yeni botları toplamanın birçok yolu vardır. Aynı zamanda, ilgilenmeniz gereken bir faktör de. Botları taramanın bazen düşündüğünüz kadar kolay olmadığıdır. Botları açmak için bazen belli bir kaynakla tanışmanız gerekiyor. Çünkü botlar bir araya getirilır bir makineye benzer şekilde inşa edilmesi gereken bir formda.

Botları başarılı bir şekilde çağırdıktan sonra, güçlerini yükseltmek ve onlarla birçok farklı maçta savaşmak için zaman harcamaya başlayacaksınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ortamda çeşitli wild botlarla karşılaşacaksınız bu yüzden botunuzu belli bir seviyede bırakmamalısınız. Yine çevreden toplama, geri dönüşüm, sandık açma gibi daha birçok kaynaktan malzeme bulmaya çalışıyorsunuz. Botworld Adventure Apk indir Her bot belirli miktarda kaynak tüketecek. Ve siz bunları toplamak için zaman harcayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir