Bomber Friends Apk indir (Tanrı Modu, Görünümlerin Kilidi Açıldı)

Bomber Friends Apk indir ’da ateşli bombaları kullanarak savaşlara katılın. Bu, on yıl ve üzeri için tavsiye edilen bir aksiyon oyunudur.
3.9/5 Oylar: 26

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bomber Friends Apk indir ’da ateşli bombaları kullanarak savaşlara katılın. Bu, on yıl ve üzeri için tavsiye edilen bir aksiyon oyunudur. Android hücresel cihazlar için MOD sürümü resmi olarak yayınlandı. Katıldığınızda, karakterinizi çevrimiçi oyun labirentleriniz arasında hareket etmek ve kendinize zarar vermeden rakibi fethetmek için bomba yerleştirmek için kontrol etmek önemlidir. Oyuncuların, rakibi köşeye sıkıştırmak için cansız açıdan yararlanarak çevredeki manzaraları gözlemlemesi gerekiyor. Ayrıca, ek olarak, hızlı bir hareket hızına ihtiyacınız var. Genellikle, düşmanınız tarafından yerleştirilen bombaları alırsınız veya tamamen kendi başınıza kurarsınız. Pek çok ilginç zorluk, keşfetmenizi bekliyor. İstediğiniz her topluluğu elde etmek için insanların sunduğu MOD sürümünü kullanın. Skins Unlocked işlevi, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek olduğu için sizi kesinlikle şok edecek. Devam et ve görünüşünü göster.

Bomber Friends Apk indir hakkında – cep telefonlarında en iyi bomba temalı aktivite çevrimiçi oyunu.

Kesinlikle kimse bir zamanlar derin bir etki yaratan klasik Bomb oyununu bilmiyor. Bomber Friends Apk indir seviyorsanız ve yepyeni bir şeye başlamak istiyorsanız, sizi Bomber Friends ile tanıştırmak istiyorum. Her seviyede birbirini yenmeye için savaşan dört kişi olur. Düşmanınızı tuzağa düşürmek için bombaları sürekli hareket ettirmeniz ve ayarlamanız gerekiyor. İlerledikçe yardım eşyalarını toplamayı unutmayın. Daha da fazla fayda sağlayacaktır. İnsanlar ayrıca oynamak için tamamen 2v2 kadrosu oluşturur. Hazırlanan eğlence oranı? Şu anda yalnızca Google Enjoy Store’da, Bomber Friends ek olarak milyonlarca kez indirild. Sadece bu değil, hayranların sağladığı sevgiyi de koruyor. Birçok insan iltifat bırakır. Skor 4.2/5 yıldız.

Bomber Friends Apk indir Büyüleyici arazi

Yazar, oyunun çekiciliğini artırmak için Bomber Friends için bir hesap oluşturdu. Hayat başlangıçta sakin, ancak Orklar bir gün Bombacının köyünü yok etmek için tökezlediler. Bombacının arkadaşları kaçırır ve görünüşe göre birçok insanın içinde olduğunu anlamıyor. Bu nedenle, uzak diyarlarda maceralar yaşan, sayısız sorunla karşılaşan, ancak işi yetenekleriyle bitireceğinden emin. Çok daha gelişmiş yetenekler, çoğu kıyafet için sona ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Anlaşılması kolay nasıl oynanır

Bomber Friends’in bombalama oynanışı artık çevrimiçi oyun tutkunları mahallesinde alışılmadık bir durum değil. Her seviye, hareket edebilmeniz için çeşitli uzuvlara sahip bir labirent gibi görünüyor. Tekli oyun modunun yardımıyla, diğer üç oyuncuya karşı oynamayı seçiyorsunuz. Bombayı yerleştirdikten sonra bazı tahta sandıklar veya diğer öğeler hasar görebilir. Ama bir de üstesinden gelemeyeceğiniz nesneler var. Ancak bu, rakiple birlikte kendiniz için bir bonus oluşturur. Diğer çeşitli oyuncuları “tuzağa düşürmek” için bu yok edilemez noktalardan en iyi şekilde yararlanın. Kaçamazlar ve bombalarınız tarafından vurulmaları gerekir.

bir şeyler topla

yol boyunca dağılmış şeyler göreceksiniz. Ancak bunların genellikle tuğlada gizlendiği ve ancak bomba patladığında görülebildiği zamanlar vardır. Bomber Friends Apk indir Hepsini almak için çabuk gidin. Daha hızlı koşmanıza yardımcı olacak ayakkabılar veya sizi 5 saniyeliğine ölümsüz yapan bir kalkan göreceksiniz. Düşman aslında yakına bir bomba yerleştirmiş olsa da, canınız yanmaz. Alev, bombanın etkisini artırır ve bomba şekli, daha fazla bombanın çok hızlı bir şekilde tespit edilmesini mümkün kılar. Bununla birlikte, dikkat etmek istemeyeceğiniz bir yardımcı olmayan bir şey daha var, Kafatası. Yanlışlıkla toplarsanız, yavaş hareket etmenize neden olur. Ve elbette, rakip sizi bombalamak için bu fırsatı kaçırmayacaktır.

Kişiliğin kıyafetini değiştirin.

Eğlence seviyesini artırmak için Bomber Friends, insanların yönettikleri türün görünümünü değiştirmelerine olanak tanır. Görünümünüzü ifade eden çok sayıda güzel stil var. Örneğin bir korsan şapkası, bir kovboy şapkası, hatta kafalarında dev bir papağan şapkası. Özel bir takım giymek, dikkat çekmenize ve iyi bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir, değil mi? Bu görünümleri satın alarak jetonlarınızı kullanın.

Sayısız zorluk bekleme eğilimindedir.

Bomber Friends Apk indir birçok seviyeye ayrılmıştır. Oyuncu miktarı ne kadar yüksek olursa, o kadar büyük yeni zorlukların kilidi açılacaktır. Zorluklar, her maçta değişen bir arazi labirentiyle her ikisini de takip eder. İnsanlar, meydan okumayı geliştirmek için diğer insanlarla keyfi olarak koordine olma eğilimindedir. Rakibinizin oyun stilini anlamayacaksınız ve tuzağa düşmemek için ihtiyacınız olan şey son derece konsantre olmak. Kazanmak için birbirinize rehberlik etmek için takım arkadaşlarınızla 2v2 oynayabilirsiniz.

Bomber Friends Apk indir Diğer Özellikleri

  • Güzel düzenler ve son derece adım adım yapım
  • İlham veren eğlenceli sesler
  • Sezgisel kontrol ekranı, kullanımı kolay bir görev
  • Kişilerin kendilerini ifade edebilmeleri için sürekli güncellenen yepyeni etkinlikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir