Bluetooth Equlizer Apk indir (Pro Kilidi Açık)

1.9

Android bluetooth için equlizer programı.
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
2.61 Mb
Sürüm
1.9

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

* İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın. * Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Tanım

Bluetooth equlizer apk indir, her tür müzik çalar ve cihaz için; ses kalitesiyle ilgili birçok faktörü ayarlayabilen bir ekolayzır uygulamasıdır. Aynı zamanda, güvenli bir deneyim sağlamak için temel özelliklerinden rahatça yararlanır. Bluetooth cihazınızın etkinliğini yönetmenizi de mümkün kılar.

ETKİLEYİCİ DİNLEME SÜRESİ Bluetooth Equlizer Apk indir

Equalizer For Bluetooth’ta kullanıcılar; müzik dinleme süreçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok özellik bulacaklar. Spesifik olarak, şarkıyla ilgili bazı yönleri hızlı bir şekilde değiştirmenize yardımcı olur. Müzik çalma uygulamaları için mükemmel şekilde uygundur ve farklı kulaklık türlerini destekler. Bu uygulama üzerinden editlenmiş sesleri dinlerken gözle görülür bir değişim göreceğiniz söylenebilir.

SESİN ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLERİNİ DEĞİŞTİRİN

Bluetooth için Equalizer’da göz ardı edemeyeceğiniz iki ana faktör vardır: ekolayzır ve DSFX. Ekolayzere gelince, duymak istediğiniz ve farklı kulaklık takmak için uygun olan ses frekanslarını kontrol edeceksiniz. Bu bir kaydırıcıdır ve seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda DSFX bölümünde bas, tiz, volüm gibi faktörler ve daha birçok faktör değiştirilir. Böylece hassas düzenleme sonuçları için uygun parametreleri öğreneceksiniz.

AYARLAMAK İSTEDİĞİNİZ MODELLERİ SEÇİNİZ

Yukarıda belirtildiği gibi, bu ayar tamamen Bluetooth kulaklıklar için Equalizer’ı desteklemeye yöneliktir. Bu nedenle kullandığınız kulaklığı seçmelisiniz. Her kulaklık tipinin, parametrelerini anlamanız için ihtiyaç duyacağınız farklı özellikleri vardır.

TEMAYI KOLAYCA ÖZELLEŞTİRİN

Bluetooth equlizer apk indir ile uygulayabileceğiniz tema sayısını da gözden kaçırmamalısınız. Bu, kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Bununla birlikte parametreler gözlerinin önünde net bir şekilde göründüğünde uygulama arayüzünün kullanımı kolaydır. Açık temalardan, deneyiminizi değiştirmek için koyu temaları kullanabilirsiniz.

YÜZER PENCERELERİ ESNEK KULLANIN

Herhangi bir kullanıcının keyif alacağı bir başka harika özellik de kayan bir pencereyi desteklemektir. Messenger uygulamalarına benzer şekilde çalışır ve sesinizi ayarlamayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, uygulamaya sürekli erişmeniz gerekmeyecek. Örnek olarak deneyiminizin her zaman en iyi olması için herhangi bir küçük öğeyi değiştirebilmeniz de avantajlıdır. Bu yüzden elbette, bu birçok kişinin kullanacağı bir özellik.

Herhangi bir kullanıcı, Bluetooth cihazlarını kullanırken bir sorunla ilgilenecektir: kullanmaya devam etmek için kalan pil ömrü. Aynı zamanda uygulama, kullanmakta olduğunuz Bluetooth cihazıyla ilgili bilgileri rahatça kontrol etmeniz için başka bir pencereyi de destekler. Bununla birlikte eğlencenize devam etmek için başka bir cihazı kullanmaya devam etmek veya değiştirmek için onları şarj edebilirsiniz.

bluetooth equlizer indir

Uygulamanın değerli özellikleri, aşağıdakiler gibi kullanıcıların ihtiyaçlarını tamamen karşılar:

  • Hızlı bir şekilde düzenlemek ve deneyim için iyi bir ses kalitesi sağlamak için bir ekolayzır elemanları sistemi.
  • Tamamen ayarlanabilen öğelerin sayısı ekolayzırdan DSFX öğelerine kadar değişir ve size ayar özgürlüğü verir.
  • Kullanıcılar, deneyimi ayarlamak için uygulamayı kullanırken temayı değiştirme özelliğine de sahip olur.
  • Yüzen bir pencere tamamen kontrol edilebilir ve kullanıcıların uygulamanın özelliklerinden istedikleri gibi yararlanmalarına yardımcı olur.
  • Mevcut pil durumu gibi Bluetooth cihazlarının faaliyetlerini kontrol etmek, ilgili bir pencere aracılığıyla basittir.
  • Diğer kaliteli uygulamalarımızıda gözden geçirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir