Bloons TD 6 Apk indir

35.2

Bloons TD 6 Apk indir Oyunculara tanıtılan heyecan verici bir kule savunma oyunu , her oyuncunun bulabileceği pek çok ilginç öğeye sahip.
Apk indir
4/5 Oylar: 26
Boyut
62.22MB
Sürüm
35.2
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Bloons TD 6 MOD APK Ücretsiz Alışveriş, Tümünün Kilidi Açıldı

Tanım

Oyunculara tanıtılan heyecan verici bir kule savunma oyunu. Her oyuncunun bulabileceği pek çok ilginç öğeye sahip bir oyun olan Bloons TD 6 Apk indir ‘dır . Bu oyunda pek çok orijinal karakter görünebilir ve her birimin. Oyunun zorluklarını aşmanıza yardımcı olacak bir rolü vardır. Yani, yeni bir şey arıyorsanız, o zaman bu mükemmel bir seçimdir.

YENİ KULE SAVUNMA OYUNUNU DENEYİMLEYİN

Oyuncular, maymun takım arkadaşlarıyla birlikte renkli balonların istilasından kaçındıklarında. Bir kule savunma oyununun tanıdık oynanışını deneyimleyecekler. Yani bu oyunun içindeki mekaniği deneyimleyerek zaman geçireceksiniz ve oyuncular için seçim oldukça zengin. Aynı türdeki diğer birçok oyun gibi Bloons TD 6 Apk indir da oyuncuların bölgelerini kullanmak. Korumak için bir ordusu var. alana karşılık gelen bir maymun yerleştirebilirsiniz. Dolayısıyla aynı türdeki diğer oyunlara göre bu oyunda bölümü tamamlamak için konum seçiminde pasif kalmayacaksınız. Ek olarak, seviyeye ulaşmanıza yardımcı olan karakterleri görebilseniz de. Bunlar başlangıçta özgür olmayacak ve kilidini açmak için bir koşula ihtiyaç duyacaktır.

Her maçta balonları hızlı bir şekilde devirebilirsiniz ve maymunların hızına. Doğasına bağlı olarak devrilebilecek balon sayısı farklı olacaktır. Yani minyonlarınızı doğru yere koyarsanız bir toptan daha fazlasını öldürürsünüz. Böylece, oyun sürecinde, sahip olduğunuz her birimi bu oyun içinde nasıl etkili bir şekilde konumlandıracağınızı anlayacaksınız. Çünkü bölgeye gelen hiçbir topun korunmasına izin vermemelisiniz.

UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ MAYMUN TÜRÜNÜ YÜKSELTİN

Bloons TD 6 Apk indir savaş birimleri satın alma mekanizması diğer bazı oyunlardan tamamen farklı. Spesifik olarak, ilgilenmeniz gereken iki faktöre sahip olacaksınız. Topu patlatarak elde ettiğiniz altın budur. Dikkate alınması gereken ikinci faktör, her maymun biriminin savaşta kazanabileceği XP’dir ve her kaynağın. Birimleri satın almak için altın ve onları yükseltmek için. XP kullanırken göz önünde bulundurabileceğiniz farklı işlevleri vardır.

Oyunun başında, belirli bir miktar para alacaksınız ve en sonunda onları etkileyici yeteneklere sahip Kahramanlar satın almak gibi başka amaçlar için kullanmanız gerekecek. Böylece, her birim belirli miktarda XP aldığında, becerilerini yükseltmeye devam edebilirsiniz. Bulabileceğiniz üç yükseltme dalı olduğundan, bu seçimi öğrenmek oldukça zaman alıyor. Başka bir deyişle, her farklı durum için doğru iyileştirmeyi seçmeniz gerekecek.

BİRİMLERİN VE KAHRAMANLARIN KİLİDİNİ AÇ

Yukarıda da belirttiğimiz gibi çok fazla birime ve kahramana ulaşamayacaksınız. Yani farklı maçlar sayesinde seviyenizi yükselterek heyecan verici yeni şeylerin kapılarını aralayacaksınız. Bloons TD 6 Apk indir Maymun birimlerine gelince. Seviye atladığınızda yeni bir birimin kilidini açacaksınız ve yeni açtığınız birimin özelliklerini öğreneceksiniz. Kahramanlara gelince, onları savaşta kullanmak için bu oyunun Kahramanlar bölümünde gerekli olan bir seviyeye ulaşmanız gerekecek.

Aynı türdeki diğer oyunların aksine, Bloons TD 6’daki kahramanlar, satın almak ve doğru konuma yerleştirmek için paraya ihtiyaç duyacağınız diğer maymun birimlerine benzer özelliklere sahiptir. Ayrıca, belirli bir XP miktarına ulaştıklarında, bir süreliğine kullanmak üzere bir becerinin kilidini açabilirler. Verdiği geçici etki nedeniyle buff’a benzer şekilde çalışır ve her kahramanın karakter bilgisinde bulabileceğiniz benzersiz becerileri vardır.

ÇEŞİTLİ ZORLUKLARLA BİRÇOK HEYECANLI MAÇLAR

Bloons TD 6 Apk indir deneyimlediğinizde, gözlerinizi ekrandan alamadığınız bu oyunun mekaniğinin getirdiği eğlence nedeniyle kesinlikle seveceksiniz çünkü zorluklar her zaman gözünüzün önünde beliriyor. Farklı özelliklere sahip birçok seviyeden geçeceksiniz ve hepsinden önemlisi, hepsi herkesi etkilemek için güzelce tasarlandı. Bu yüzden her zaman bunlara dikkat etmeniz ve duruma uygun seçimler yapmanız gerekecektir.

Bu oyun hayranlık uyandıran bir seviye sistemine sahip ve bunun üstesinden gelmek için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, oyundaki çeşitli yerlere seyahat edecek ve renkli toplar veya zorluk düzeyi artırılmış seviyeler gibi eklenen yeni zorluklarla karşılaşacaksınız. Ayrıca mevcut sürümde yeni bir kahraman eklendi ve bu karaktere sahip olmanın yollarını hızlıca bulabilir ve oyun içinde daha fazla başarı elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir