Apk Nasıl indirilir ?

indirse.com ‘a HOŞGELDİNİZ.

Apk Nasıl İndirilir ? Bu işlemi yapabilmeniz için oyunun ana başlığının altında yer alan “BURADAN İNDİR” butonuna tıklamanız gerekli. Açılacak dosya sayfasında dosya bilgileri görünecektir. Burada otomatik virüs taraması yapılarak dosyayı indirmeye hazır hale getirecektir. Bu sürenin sonunda 1, 2 veya 3 farklı indirme butonu açılır. Açılan butonlardan dilediğiniz bir tanesi ile yüksek hızda ve güvenli bir şekilde dosyayı indirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular:

Uygulama-Oyun Dosyası neden inmiyor ?

En sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi android telefonlarda dış kaynaklardan indirmelere izin verme seçeneğinin aktif olmaması. Telefon ayarları içerisine girerek “Dış Kaynaklara İzin Ver” seçeneğini aktif etmelisiniz. Bunun sonrasında telefonunuzla uyumlu uygulama-oyunları rahatlıkla indirebilirsiniz.

DİKKAT : Bu izni aktif etmeniz durumunda en az indirse.com kadar güvenilir kaynaklardan indirme yapmalısınız. Bilmediğiniz yada güvenmediğiniz sitelerden, bilmediğiniz uzantılarda dosyalar yüklememelisiniz.

Oyun-Uygulama indiriyorum fakat neden yüklenmiyor ?

Karşılaşılan bir diğer sorunlardan biri de budur. Her oyun yada uygulama apk dosyası kurulum için gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Fakat var olan oyun-uygulama içerisine farklı bir dosya yerleştirmek biraz daha karmaşık bir hal alır. Muhtemelen bu durumda indirdiğiniz dosyanın açıklamasını okumamışsınız demektir. Farklı dosya gömme işlemi gereken oyun ve uygulamalar için; açıklama kısmına nasıl yapılacağı yada videolu-resimli anlatım ile ayrıntılı bir şekilde nasıl yapılacağı anlatılmıştır. Bunlarla ilgili bir problem yaşarsanız lütfen iletişim kısmından bize sormaktan çekinmeyiniz.

Oyun-Uygulama inerken bağlantım kopuyor.

indirse.com hızlı ve güvenli indirme yapabilmeniz için en güçlü sunucular içerisinde barındırılır. Nitekim teknik bir aksaklık yüzünden yada aynı anda çok fazla kullanıcının sisteme yüklenmesi sebebi ile mümkün olabilir. Bir süre sonra tekrar yüklemeyi deneyiniz. Sorun devam ediyorsa lütfen bize bildiriniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir