Bid Wars 2 Apk indir

1.75

Bid Wars 2 Apk indir Şans oyunu gibi. Müzayede oyununu seven biriyseniz veya müzayede oyununda gerçek bir fiziksel hasar olmadan şansınızı denemek istiyorsanız indirin.
Apk indir
4/5 Oylar: 43
Boyut
167,14 MB
Sürüm
1.75
Gereksinimler
Android 8.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Muhtemelen televizyondaki veya gerçek hayattaki müzayedelere de aşinasınızdır. Şans oyunu gibi. Müzayede oyununu seven biriyseniz veya müzayede oyununda gerçek bir fiziksel hasar olmadan şansınızı denemek istiyorsanız. Bu makaledeki oyun sizin için mükemmel bir oyun olacaktır. Bid Wars 2 Apk indir: Pawn Shop – Storage Auction Simulator. Değerli öğeleri almak ve bunları iş planınızda kar elde etmek için kullanmak için bir teklif verme oyunudur. Bu, Android cihazlar için Google Play uygulamasında bulunan. Oynamak için kolayca indirilebilen tamamen ücretsiz bir oyundur.

BID WARS 2 OYUNA HOŞ GELDİNİZ

Bid Wars 2 Apk indir, TV oyununun bir parçası olmak için ev sahibi müzayedelerine. Özellikle büyük ölçekli müzayedelere teklif vereceksiniz. Bu aynı zamanda oyuncuların daha fazla para kazanabilmesi için iyi bir yoldur. Bu müzayedelerden elde ettiğiniz kar büyük bir yüzdeye ulaştığında. Kendi iş planınızı başlatabilir ve ardından zengin ve lüks bir şehir kurucusu olabilirsiniz. Ve elbette, şansınızı ve girişimciliğinizi denemekten korkmuyorsanız, bu heyecan verici zenginleştirme oyununun kralı olacaksınız. Eğlenceli deneyimler ve zengin olma yeteneği için bu müzayede oyununu deneyin. Bu, değerli hazineleri bulmak için garajda, depoda müzayedede satılan bir oyundur. Ayrıca bu oyun aynı zamanda iş prensipleri hakkında bilgi edinebileceğiniz bir yerdir. TV şovu oyunlarıyla gerçekten ilgileniyorsanız. Bu hazine hazinesi ve hazine avı oyunu sizin için çekici bir oyun olacaktır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER VE ÇEKİCİ ÖZELLİKLER

Bu oyunda bilmediği değerli eşyaları içeren ikinci el eşyaları yeniden satan bir kişi olacak. Depolama müzayedelerinde akıllı anlaşmalarınızı yapacak. Hazine koleksiyonunuzun yanı sıra şehriniz için yeni binaların kilidini açacaksınız. Bundan sonra, eşyalardan elde edilen geliri alacak. İşinizi büyütecek, şehrinizi inşa edecek ve daha da fazla para kazanacaksınız. Ve bir iş adamı olmaktan memnun ve mutlu olacaksınız. Özellikle, iyi fiyatlarla TV şovu oyunları. Kendi hazine avı oyununuzu oluşturarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Bid Wars 2 Apk indir Müzayede sürecinde, diğer teklif verenlerle rekabet etmek. Koltuklarınızı rekabetçi bir fiyatta tutmak için dikkatli ve akıllıca düşünmeniz gerekir. Dünyanın dört bir yanındaki garajda değerli eşyaları arayan. Bu macerada rakiplerinizden daha hızlı seçmeli, analiz etmeli ve teklif vermelisiniz. O zaman sen’

NADİR EŞYALAR İÇİN AVLANIN

Değerli veya ikinci el eşyalar kazandıkça, bu garaj dükkanı oyununda kendi rehin dükkanınızı kurabilirsiniz. Nadir öğeleri sergileyecek ve satın almalar yaratacak, daha fazla kar elde etmek için onları garajda araştıracaksınız. Bid Wars 2 Apk indir, pazarlık ve pazarlık TV oyununun tüm gerilimini ve heyecanını ve oyundaki nadide hazineleri bulma hikayesini getirecektir. Bu, büyüleyici bir hikayeye ve birçok farklı büyüleyici karaktere sahip antika bir müzayede oyunudur. Mevcut ev işinizi büyük, görkemli, şehir çapında bir işe dönüştürmek için görevlerinizi üstlenin. Ve bu ürünleri uygun fiyata sergileyip satıyorsunuz ve bu zorlu zengin olma oyununda zengin oluyorsunuz.

BASİT OYUN

Bu garaj slot oyunları dünyasında, pazarlık ve pazarlığın, efsanevi öğelerden oluşan bir koleksiyonla pazardaki büyük milyonerler tarafından fark edildiğini unutmayın. Bu nedenle, bu rakiplerle rekabet ederken dikkatli olmanız yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, rehinci dükkanınızda alıcıları cezbeden çeşitli egzotik öğeler olacak, arabalarda ve teknelerde kullanılmak üzere geri yükleyebileceğiniz veya muhtemelen nadir bir antika avcılığı realite TV şovu gibi bir garaj satış oyununda yenileyip yeniden satabileceğiniz nadir antikalardan. Depo iş kralınıza dönüşecek ve nadir eşyalara bahse girmek ve milyoner olmak için müzakere oyunlarına göz kulak olacaksınız. Bid Wars 2 Apk indir küflü eski garajlardan bazıları, bu müzakere oyununda muazzam değere sahip, hayal edilemeyecek hazineler saklıyor, bu yüzden o öğeyi almak için rakibinizle ne pahasına olursa olsun rekabet etmeniz gerekiyor. Şansını dene,

Bid Wars 2 Apk indir, oyunculara değerli hazinelerden oluşan bir koleksiyonla milyoner olma şansı veren, rekabetçi ve ilgi çekici pazarlığa sahip bir madeni para zenginleştirme oyunudur. Bu hazineleri bulabilmek için oyundaki müzayedelere katılın. Oyun, oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşamasına yardımcı olacak benzersiz ekstralara sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir