Beat Shooter Apk indir (Kilitsiz Görünümler)

2.0.9

Beat Shooter Apk indir ’da parçalarla olağanüstü eğlence. Spontane bir oyun değil, ama kendiniz için iyi melodiler yaratan siz olacaksınız.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 16
Boyut
80 MB
Sürüm
2.0.9

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Beat Shooter Apk indir ’da parçalarla olağanüstü eğlence. Spontane bir oyun değil, ama kendiniz için iyi melodiler yaratan siz olacaksınız. Oyuncular, oyunda mevcut olan tonlarca silah arasından en sevdikleri silahı seçecekler. Düşen kareleri vurmak için silahını kullan; bir bloğu kaçırmadığınızdan emin olun. Bununla birlikte vurduğunuz her gaz için bonus kazanın, keskin nişancılık becerilerinizle zengin olun.

HER SİLAH FARKLI SES ÇIKARIR

Rastgele müzik keyfi bu günlerde artık bir trend değil. Ek olarak keskin nişancı yeteneğinle harika müzik yapmak, hiç düşünülmemiş heyecan verici bir şey. Beat Shooter Apk indir, oyuncuların görevleri yerine getirmek için tonlarca silah arasından en sevdikleri silahı seçmelerine izin verir. Unutmamalısınız ki, her silah türü farklı müzik nitelikleri getirecektir ve onları açma şansları aynı değildir.

BLOKLARI KIRMAK İÇİN TABANCAYI BUT VE SÜRÜKLE

Beat Shooter Apk oyun indir ’daki göreviniz basittir. Bunun için en güçlü silahı seçin ve ekranda görünen kareleri kırın. Tabii ki, her şey sırayla olur. Sadece ekranda görünen sırayla küpleri aşağıdan yukarıya doğru kırdığınızda puan kazanırsınız. Bununla beraber kırılan her küp size karşılık gelen miktarı getirecektir.

HİÇBİR BLOK DIŞARIDA KALMAMALIDIR

Beat Shooter Apk indir Basit görün de, çok fazla sabır ve müzik yeteneği gerekir. Şarkıları maksimum puana ulaşırken tamamlamak gerçekten keskin bakışlar gerektirir. Oyun, meydan okumayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmekten başka bir şey gerektirmez. Tabii ki, herhangi bir bloğu atlamamalısınız ve ihlal ederseniz, o şarkıyı tamamlamadan hemen önce öldürüleceksiniz.

BAĞIMLILIK YAPAN RİTİMLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyun size seçkin şarkılarla yüksek eğlence sunar ve benzersiz bir ritimle yapılır. Ancak Beat Shooter’da şarkıların keyfini çıkarmak, küpleri nasıl vurduğunuza bağlıdır. Bağımlılık yapan ritimleri tamamen duymak istiyorsanız, oyuncu hiçbir bloğu kaçırmamalıdır. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, tempo o kadar hızlı olacak ve zorluk önemli ölçüde artacaktır.

MÜKEMMEL KOMBOSLARLA MÜCADELE

Beat Shooter Apk indir Oyuncular zorlu seviyelerde antrenman yapmak için kendilerine meydan okuyabilirler. Ayrıca arkadaşlarınızla oynar ve kimin daha karmaşık ritimlerle daha fazla şarkıyı tamamlaya görmek için rekabet eder. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, seviyelerin zorluğu yavaş yavaş artar. Oyuncular mükemmel kombinasyonlarla şarkılar söylediğinde puanın katlanacak. Ancak bu yüksek becerilerin sayısı sınırlıdır, hızlı bir şekilde ortaya çıktıkları için zamanında yakalanması gerekir.

BİRÇOK TEMALI ŞARKI ÇEŞİTLİ

Atış ile birlikte şarkı söylerken yetenekli bir müzisyen ve harika bir keskin nişancı olacaksınız. Oyuncular Beat Shooter Apk indir da yüzlerce harika şarkıya eşdeğer birçok seviyeyi geçecekler. Bununla birlikte her seviyede, aralarından seçim yaparsın, tümü titizlikle seçilen birkaç şarkı olacak. Yüzlerce şarkı, aralarından seçim yapabileceğiniz konulara göre sürekli olarak güncellenecektir.

ANA ÖZELLİKLER

– Görevi gerçekleştirmek için en sevdiğiniz silahı kullan, birçok silah türü oluşturulur ve her tür farklı bir ses kalitesi verir.
– Bu oyundaki göreviniz basit, ekranda beliren küpleri belirli bir sırayla kırmak için silahı kontrol etmeniz yeterli.
– Görev basit görünse de çok sabır gerektirir; hiçbir bloğu kaçırmamalısın. Fakat bunu ihlal edersen, ölürsün.
– Ritime meydan okuyun, her seviye atladığınızda daha hızlı tempolarla parçaların keyfini çıkarın, hiçbir anı kaçırmayın.
– Karmaşık şarkılar üzerinde arkadaşlarınızla yarışın, mükemmel kombinasyonları gerçekleştirmede elinizi deneme fırsatını yakalayın. Fakat bunu yaparken puan büyük ölçüde artar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir