Avakin Life Apk indir

1.074.02

Avakin Life Apk indir, dünyanın dört bir yanındaki insanların herhangi bir şey hakkında bağlantı kurmaları ve iletişim kurmaları için sanal bir dünya yaratan sıradan bir sosyal oyundur.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 35
Boyut
116.87 MB
Sürüm
1.074.02

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Avakin Life Apk indir, dünyanın dört bir yanındaki insanların herhangi bir şey hakkında bağlantı kurmaları ve iletişim kurmaları için sanal bir dünya yaratan sıradan bir sosyal oyundur. Her şeyden önce, her karakter, görselleştirme ve efekt canlı ve gerçekçi olduğundan. Birinci sınıf 3D grafikleri, oyuncular üzerinde güçlü bir izlenim bırakmak için sarhoş edici ve görkemli. Sanal dünyayı özgün kılma ve herkes için birçok olağanüstü aktiviteye sahip olmak için zaman zaman sürekli olarak daha fazla içerik güncelleyecen.

SİZİN HAKKINDA YENİ BİR AVATAR OLUŞTURUN

Oyuncular, çevrelerindeki her şeyle etkileşime girdikleri. Avakin Life Apk indir ‘a ilk geldiklerinde bir avatar oluşturmak önemlidir. Neyse ki avatar tasarım sistemi esnektir. Renk ailesini, saç stilini, göz rengini, yüzü, görünümü vb. değiştirmek gibi oyuncuların kendilerini hayal güçlerine kaptırmaları için derinliğe sahiptir. Vücuttaki her şey, oyuncuların yaratıcılıklarını ortaya çıkarması için canlı bir özelleştirmeye sahiptir.

YENİ CANLI BİR HAYATA BAŞLAYIN

Oyunun oyuncu için belirli bir hedefi yoktur, ancak her şeyden sonuna kadar zevk almalarını ve yabancılarla eğlenmelerini ister. Bu nedenle, oyuncuların ikinci bir hayat yaşadıkları ancak gelişimleriyle birlikte daha fazla özgürlüğe sahip oldukları sanal ve canlı bir dünya mekanizması uygular. Ayrıca oyuncular, müreffeh ve lüks bir yaşam sürmek için evler, eğlence, etkinlikler, iş vb. inşa etmenin keyfini çıkarabilirler.

SONSUZ EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Avakin Life Apk indir ‘ın ana eğlencesi ise şehirde geniş kitlelere tanıttığı mini oyunlar. Her içeriğin kendi mekaniği vardır. Ancak oyuncular yabancılarla bir araya gelip onlardan para kazanır veya birçok şöhret puanı alir. Oyuncular birçok etkinliğe katıldığında. Sonsuz potansiyele sahip bir dünyada yaşam kalitesini iyileştirmek için hediyelerle değiştirilır daha fazla puan biriktirecekler.

YENİ YABANCILARLA TANIŞIN VE ARKADAŞLAR YAPIN

Tüm eğlencenin tadını çıkarmanın yanı sıra, oyuncular birçok arkadaş edinilır ve sosyalleşmeye başlayın. Oyunun arkadaş sistemi de basittir. Çünkü oyuncular kendilerini daha açık bir şekilde ifade etmek istiyorlarsa iletişimi kolaylaştırmak için bir yakınlık sohbet modu da ekler. Oyuncular ayrıca sevimli ve arkadaş canlısı ifade mekaniklerini kullanaırken. İfadelerini ifade edeer veya çeşitli partilerde herkesle eğlenceli anlar yaratır.

BENZERSİZ VE ORİJİNAL EV İNŞAATI

Avakin Life Apk indir ‘taki yapım süreci. Oyuncuların etkileyici bir atmosfere sahip benzersiz bir ev yaratabilecekleri en önemli noktadır. Neyse ki, sistem ayrıca oyuncular için çok fazla önyargıya sahip. Onlara uyumlu veya yaratıcı evler inşa etmek için birçok gelişmiş özellik sunuyor. Mimari detaylar veya parçalarla ilgili içerik. Oyuncuların kendileri için dev evler tasarlamanın sonsuz heyecanına kapılmaları için çok büyük.

ARKADAŞLARLA EV SAHİBİ PARTİLER

Oyuncunun bir evi ve yaşayacak bir yeri olduğunda daha fazla eğlence veya daha geniş bir bağlantı istediğini varsayalım. Parti yapmak etkili bir yöntemdir. Parti tasarım sistemi de hassas ve esnektir. Çünkü oyuncular birçok eşyayı ve mobilyayı dekore edebilir ve eğlenceli bir parti atmosferi yaratabilir. Bunun da ötesinde. Her misafiri eğlendirmek için havuz partileri veya birçok seçkin özelliğe sahip temalı partiler de düzenleyebilirler. Avakin Life Apk indir. Oyuncuların kendilerini geliştirebilecekleri veya sonsuz eğlencenin tadını çıkarmak gibi isteklerine göre şeyler tasarlayabilecekleri ikinci bir hayattır. Oyun aynı zamanda sürekli olarak gelişecek. Oynanışı çeşitlendirmek için yeni içerikler sunacak. İnsanlara her şeyden sonuna kadar zevk almaları için sonsuz bir potansiyel verecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir