Assassin’s Creed Rebellion Apk indir

3.5.2

Assassin's Creed Rebellion Apk indir, tamamen farklı bir oynanışa sahip, ancak cesur geleneksel suikastçı stiline sahip ünlü bir oyundur.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 82
Boyut
50.86
Sürüm
3.5.2

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Assassin’s Creed Rebellion Apk indir, ister oyunlar, ister filmler. Çizgi romanlar ve diğer birçok multimedya olsun, her platform için Ubisoft’un en büyük franchise’larından biridir. Son zamanlarda Ubisoft, mobil platforma daha fazla odaklandı. Oyuncuların olağanüstü dizilere erişmesi için ilgi çekici içerikler sundu. Assassin’s Creed Rebellion, tamamen farklı bir oynanışa sahip. Ancak yine de cesur geleneksel suikastçı stiline sahip ünlü bir oyundur. Ayrıca oyun, arkadaş canlısı ve tanıdık olacak şekilde geliştirilmiş, mobil platformda oyuncular tarafından kolayca erişilebilir. Diğer platformlara birçok referans getiren bir oyundur.

İLK KARDEŞLİK YERİNİZİ İNŞA EDİN

Assassin’s Creed Rebellion Apk indir serisinde. Oyuncular birçok farklı suikastçıya erişebilecek ve oynanış her oyunda değişiklik gösterecek. Rebellion’a geldiğinizde oyuncular, serideki diğer oyunların suikastçılarının buluşma yeri olan Brotherhood’u memnuniyetle karşılayacaktır. Oyuncular aynı anda tüm üssü ele geçirecek ve tüm tesisleri yükseltecek. Böylece suikastçılar becerilerini geliştirecek ve kendilerini eğitecekler. Üs, oyunculara cephanelik, eğitim ve göze çarpan etkinlikler gibi kendilerini geliştirmeleri için birçok avantaj sağlar. Oyuncu üssü sürekli olarak genişlettikçe, oyun daha fazla yeni şey sunacak. Oyuncular seri boyunca efsanevi suikastçıları toplama şansına sahip olacak.

SEZGİSEL KONTROL VE ÇEŞİTLİ OYUN

Assassin’s Creed Rebellion, çeşitli ve zengin oynanışla geliştirilen. Birçok farklı oyuncuya ulaşmayı amaçladı ve keşfedilmeleri için birçok zorluk içeriyor. Her suikastçının kendi dövüş stili vardır ve her düşmana bağlı olarak oyuncuların analiz edip yararlanabileceği farklı zayıflıklar olacaktır. Oyun, renkli 3D grafiklerle bir platform tarzında geliştirilen. Bu nedenle oyunun seviye tasarımı etkileyici ve bulmaca referanslarına sahip. Böylece, her oyuncunun görevi gizli bir şekilde devam ediyor ve oyuncu kendi yolunda hedefi bitirmek zorunda. Gelecekte, oyuncunun bir suikastçı olarak yaratıcılığını ve esnekliğini teşvik etmeyi amaçlayan birçok yeni zorluk ve görev daha yaratıcı ve etkileyici olacak.

KEŞFEDİLEN ÇEŞİTLİ ASSASSIN

Tüm suikastçılar üç farklı kategoriye ayrılir ve her biri oyuncunun benzersiz dövüş stiline uyum sağlar. Güçlü yönleri ve becerileri, oyuncuların keşfetmesi ve kilidini açması için derinden geliştirilen ve çeşitlendirilen. Suikastçı yetenekleri sonsuz potansiyele sahiptir ve her suikastçı. Assassin’s Creed Rebellion Apk indir oyuncuların oyunu yeni zirvelere taşıması için ayrı bir yükseltme sistemine sahiptir. Görevlerin sürekli tamamlanması sayesinde. Oyuncular kademeli olarak suikastçılar için yeni içeriğin kilidini açacak ve hatta farklı nadirliklere göre sınıflandırılacaklar. Suikastçı üssünde oyuncu, hikayelerini ve zorluklarını keşfetmek için yeni karakterler toplayın.

GÜÇLÜ ESER VE SİLAHLAR TOPLA

Assassin’s Creed Rebellion Apk indir franchise oyunlarında çeşitli silah sistemleri vardır. Her birinin doğası farklıdır ancak suikast amacına hizmet eder. Oyuncular, zanaat yaparak veya görevleri tamamlayarak ve her kişinin tarzına bağlı olarak silah toplayan ve silah sistemi. Oyuncu için her zaman olumlu sonuçlar getirir. Harika olan şey, silahların yükseltilebilmesi veya geliştirilebilmesi, nadirliklerini ve güçlerini daha yüksek bir seviyeye değiştirmesidir. Buna karşılık eserler, Kardeşlik’teki tüm suikastçıları etkileyen. Oyunda oyuncuların oyunun ilerlemesi sırasında toplayaceği veya kilidini açaleceği çok sayıda eser bulun.

DEĞERLİ SANDIK TOPLA VE KİLİTLEYİN

Seviyelerde birçok nadir ödül ve hatta her yere dağılan eşya sandıkları görünen. Bunların kilidini açmak veya toplamak oyunun yan hedefleridir. Güçlü silahlar veya ekipmanlar gibi ödüller tamamen rastgeledir. Oyunun kilit mekanizması mini oyunlar olarak kabul edilen eğlence dolu ve oyuncuların önceden hazırlanmış özel ekipmanlara ihtiyacı olacak. Assassin’s Creed Rebellion Apk Bonus sandıkları toplamak. Oyuncular için zarif bir eğlencedir ve eğer yeterince şanslılarsa. Nadir içeriğin kilidini açma şansına sahip olacaklar.

ANIMUS’UN SONSUZLUĞUNU KEŞFEDİN

Animus, Assassin’s Creed serisinin hayranları için tanıdık bir isimdir. Kadim insanların DNA’sını analiz eden ve tüm olaylarını onlar aracılığıyla yeniden tasavvur eden makinedir. Oyun, dünya çapında sayısız suikastçiden sayısız farklı DNA modeli içerecek. Her DNA’nın kendi hikayesi ve oyuncuların keşfetmesi için bir dizi zorluk vardır. Bu oyundaki tüm yeni veya potansiyel karakterlerin farklı DNA’ları vardır ve oyuncu Animus sayesinde istediği kişi olur. Assassin’s Creed Rebellion Apk indir, oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için eğlence ve sonsuz içerikle dolu bir oyundur. Ayrıca oyuncular sayısız ünlü suikastçı toplayıp. Hatta gizli yeteneklere sahip özel suikastçıları işe alır. Oyun, geniş ve potansiyel mobil pazara ulaşmak için oyunu daha zengin hale getirmek için insanlara sürekli olarak harika ve eğlenceli içerikler getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir