Alien Kill Apk indir

1.1.9

Alien Kill Apk indir. Uzaylıyı indirmenin ve ekip arkadaşlarını kurtarmanın zamanı geldi! Çimlere gizlice girin, esnek bir şekilde dönüşün ve uzaylıyı tek atışta öldürün.
Apk indir
4/5 Oylar: 48
Boyut
117.62MB
Sürüm
1.1.9
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Alien Kill 2248 MOD APK 1.1.9, Ücretsiz indir

Tanım

Alien Kill Apk indir. Uzaylıyı indirmenin ve ekip arkadaşlarını kurtarmanın zamanı geldi! Çimlere gizlice girin, esnek bir şekilde dönüşün ve uzaylıyı tek atışta öldürün. Şimdiye kadarki en iyi katil olmak için mücevherleri toplayın. Silahları yükseltin ve ekip arkadaşlarını kurtarın! Ne arıyorsun? 

Alien Kill 2248 Giriş

Alien Kill Apk indir 2248 Son zamanlarda çok popüler bir gündelik oyun olarak. Tüm dünyada gündelik oyunları seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız . İndirse size yalnızca Alien Kill 2248 1.1.9’un en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda Ücretsiz modu da ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. kendisi. İndirse, herhangi bir Alien Kill 2248 modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece İndirse istemcisini indirin, Alien Kill 2248 1.1.9’u tek tıkla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun. İndirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Alien Kill 2248 Popüler bir gündelik oyun olarak, benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel gündelik oyunların aksine. Alien Kill Apk indir 2248’de acemi eğitimini tamamlamanız yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik gündelik oyunlar. Alien Kill 2248 1.1.9’un getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda indirse, sıradan oyun severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu, dünyadaki tüm sıradan oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, indirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla gündelik oyunun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Alien Kill 2248, geleneksel gündelik oyunlar gibi benzersiz bir sanat tarzına sahiptir ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri. Alien Kill 2248’in pek çok sıradan hayranı çekmesini sağlar ve geleneksel gündelik oyunlara kıyasla Alien Kill 2248 1.1.9. Güncellenmiş bir sanal motoru benimsedi ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Casual’in orijinal tarzını korurken. Maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm casual oyun severlerin Alien Kill Apk indir 2248 1.1.9’un getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel gündelik oyun, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir, ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. Alien Kill Apk indir 2248 1.1.9 ücretsiz mod sürümünü tek bir tıklama ile İndirse kurulum paketinde doğrudan indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var. Bunlar nelerdir? bekliyorsun, hemen indir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir