Ace Defender: Dragon War Apk indir (Tek Atış Öldür)

2.5.0

Ace Defender: Dragon War APK, en kullanışlı RPG ve dövüş çevrimiçi oyun türlerinden biridir. 2021’de dolaşıma giren Ace Defende kalitesiyle çok beğen aldı ve gençlerden sayısız sevgi aldı
Apk indir
3.7/5 Oylar: 17
Boyut
99.13
Sürüm
2.5.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ace Defender: Dragon War APK, en kullanışlı RPG ve dövüş çevrimiçi oyun türlerinden biridir. 2021’de dolaşıma giren Ace Defende kalitesiyle çok beğen aldı ve gençlerden sayısız sevgi aldı. Bu çevrimiçi oyun için oynanış ve 3D görseller, size dikkat çekici ve eğlenceli bir deneyim sağlamayı garanti etme eğilimindedir.

Ace Defender APK hakkında

Dragon süresi özellikleri vefat etti ve takipçilerin kalplerinde çok sayıda güçlü yara izi bıraktı. Bu nedenle Ace Defender, ejderhaların şiddetli dövüş dönemine ilişkin görüntüyü yeniden yaratıyor. Pratik 3D görüntüleri ve takım dövüşü yetenekleriyle insanları kendine çeken. Büyüleyici bir çevrimiçi oyundur ve çevrimiçi topluluktan çok sayıda 5 yıldızlı inceleme almıştır.

Personeli kullanarak sert bir şekilde savaşın

Ace Defender: Dragon War ‘da tarih öncesi savaş dönemi geri geliyor. Dolayısıyla arkadaşlar toplumu alt etmek için ayaklan. Krallığınızı korumak, zorlu mücadeleler, takım oluşturma yetenekleri. Rol yapma çevrimiçi oyununu çevrimiçi oyuna saldığınızda standart işlerdir. Spesifik olarak, eski Dragon hikayesinden yararlanarak, çağın belki de en klasik figürlerinden birine dönüşüyorsunuz. Artık siz ve oyuncular takımlar kuruyorsunuz ve krallığa doğru ün kazan için rakiplerini yeniyorsun.

Büyük bir krallık

Ace Defender‘a gelince, özellikle tarım ürünlerini hasat etme, hazineleri arama, engelleri aşma gibi etkinliklerle sadece savaşmakla kalmaz. Aynı zamanda krallığınızı da büyütürsünüz… Takım elbise bak Ancak kazan çikmak için, kesinlikle mükemmel bir Ejderha ekibinin savaşını gerektirir. Peki, arkadaşlarınızla denemeden ne bekliyorsunuz?

Yaklaşım ve kazanma becerileri

Güçlü bir krallık sürekli olarak iyi generaller gerektirir. Ace Defender: Dragon War, krallığınızı korumak için en iyi teknikleri ve yetenekleri yaratmanıza yardımcı olacak bir oyun kategorisidir. Harika bir yöntem, ejderhalar arasındaki düello için tarihi bir an oluşturabilir. Oyununda takım arkadaşlarınızla birlikte zaferi tanımlayın ve getirin.

Dragon aksiyon oyunlarını seviyorsanız, bu kesinlikle Ace Defender: Dragon War APK çevrimiçi oyunudur. Krallığı ve yoldaşları korumak için rakiplerle birlikte savaşmaya hazırlandı. İstiyor musun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir