1v1.LOL Apk indir

4.37

1v1.LOL Apk indir, Birçok insan arasındaki dövüş oyunları genellikle oyuncular için heyecan verici ancak daha az zor olmayan anlar getirir. 
Apk indir
4.4/5 Oylar: 42
Boyut
267.04MB
Sürüm
4.37
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • 1V1 .LOL MOD, Sınırsız Cephane, kontrolü kolay düzene sahip bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur

Tanım

1v1.LOL Apk indir, Birçok insan arasındaki dövüş oyunları genellikle oyuncular için heyecan verici ancak daha az zor olmayan anlar getirir. Yeni başlayanlar için deney yapmak ve yavaş yavaş oyun mekaniğine alışmak için çok zaman harcamaları gerekecek. Aynı zamanda, ortaya çıkabilecek sorunlara karşı her zaman duyarlı olmalı ve düşman saldırılarından kaçınmalıdırlar. Bu nedenle, oyuncunun deneyimi sonsuza kadar değişecek ve her zaman maçlara ilgi duyacaktır. Dövüş oyunlarını seviyorsanız 1v1.LOL – Online Building & Shooting Simulator tam size göre.

GÜZEL GRAFİKLER OYUNCULARI ÇEKER

1v1.LOL Apk indir Çevrimiçi İnşa Etme ve Atış Simülatörü. Oyunculara katılmak zorunda kalacakları mükemmel bir ortam sunar. Bu, herhangi bir oyuncunun seveceği ve tamamen ilgisini çekeceği bir unsur olarak kabul edilebilir. Dolayısıyla oyuncuların ortama alıştıktan sonra bu oyunun kurgusunda geçen maçlardan gözlerini ayırmalarının hiç şüphesiz zor olduğu söylenebilir. Bu oyun ortamında oyuncular bunun sadece boş bir kara parçası olduğunu. Uzakta dağlık bir arazi olacağını görebilirler. Üreticinin kasıtlı olarak böyle bir ortam yaratması tasarım sürecindeki bir kusur değildir. Bu oyundan geliyor ve oyuncuların sahip olduklarından en iyi şekilde yararlanmalarını ve oyunu kazanmalarını istiyorlar.

Oyuncular oyunu üçüncü bir bakış açısıyla gözlemleyecek ve büyük bir dünyada bu gerekli. İstediğini yapabileceğin bir dünya değil. Bu nedenle bu oyunun size sunduğu unsurları doğru bir şekilde kullanmak için gözlem yapmanız ve bunları dikkatle takip etmeniz gerekiyor. Her hamle zafer veya yenilgi getirebilir.

TAKTİKLERLE DOLU SAVAŞ

1v1.LOL Apk indir Çevrimiçi İnşa ve Atış Simülatörü. Oyunculara herkesin ilgi duyacağı benzersiz bir oyun tarzı sunar. Savaşlara katılabilmen için nesne oluşturma işlevlerini kullanacaksınız. Rakipleriniz de benzer becerilere sahip olacak. İsteğinize bağlı olarak uçaklar aracılığıyla farklı şekiller ve nesneler oluşturabilirsiniz. Bu nedenle oyuncuların yavaş yavaş alışması gereken bir taktiksel unsur olarak görülen.

Oyuncuların yukarı çıkmak için nesneler yaratmanın yanı sıra diğer oyuncuların saldırılarına karşı da dikkatli olmaları gerekir. Spesifik olarak, yaptığınız şeyler, oyuncunun doğru şekilde nişan almak için makul ve taktiksel olarak kullanması gereken atlama taşlarıdır. Bu nedenle, bu oyun oyunculara birçok farklı deneyim sunar ve oyuncuların bu deneyimlerde ustalaşmasını gerektirir.

OYUN OYUNCU BECERİLERİ GEREKTİRİR

Yukarıda nasıl oynanacağını öğrendikten sonra. Kesinlikle kafanız karışan ama aynı derecede etkileyici hissedeceksiniz. Çünkü gözlerinizin önünde bir meydan okuma açılir. Herkes zorlukları deneyimlemek ve üstesinden gelmek ister. Eğlenmek ve diğer oyuncularla oynamak için bir fırsat olarak görülen. Her oyuncunun bir seviyesi vardır ve ileride ne olduğunu bilemezsiniz. Bu nedenle, farklı modlarda dikkatli bir şekilde pratik yapmanız gerekir. 1v1.LOL Apk indir Çevrimiçi Bina ve Atış Simülatörü, oyuncuların aynı anda birçok farklı eylemi gerçekleştirmek için hızlı tepkiler vermesini gerektirir. Nitekim oyuncular ilk başlarda çok çeşitli zorluklarla karşılaşsalar da bu kadar heyecan verici bir oyunu görmezden gelemezler. Bu nedenle oyun, oyunculara kolayca seçim yapabilmeleri ve kendilerine uygun hale getirebilmeleri için çeşitli modlar sunar. Uygulama bunlardan biridir.

Uygulama modunda, onunla ne yapacağınızı bilebileceksiniz. 1v1.LOL Apk indir Oyuncuların yavaş yavaş karakter becerilerinin kontrollerine ve kullanımına alışmalarını sağlar. Birçok oyuncunun cesaretini kırmadan yönlendirilebilmesi bu oyun için bir artı puan olarak görülen. Başka bir deyişle, antrenman sırasında kontrollerde ustalaştıktan sonra. Yeni başlayan biri gerçekten de diğer oyuncularla maçlara girilen.

ONLİNE MAÇLARDAN GÖZÜNÜZÜ ALAMAZSINIZ

1v1.LOL Apk indir Online Building & Shooting Simulator’da alıştırma modunun yanı sıra birçok farklı moda da yaklaşabiliyoruz. Her biri çevrimiçi oyuna yöneliktir, bu nedenle bu, birçok farklı oyuncuyla tanışmanız için bir fırsattır. Aynı zamanda diğer oyunculara karşı kendinize meydan okuyacak ve kendinizi tamamen maçın içine çekeceksiniz. Açık bir dünyada, her oyun seviyesinde belirli heyecan verici şeyler vardır ve bunlar bazen oyuncunun hafızasında kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir